Filtruj

Praca Rozbieracz Wykrawacz - Swędów

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-3 z 3 ofert pracy

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ MIĘSA

Swędów

Zakres obowiązków: Rozbieranie na części zasadnicze półtusz wieprzowych, ćwierćtusz wołowych, tusz cielęcych i baranich ręcznie oraz na taśmie rozbiorowej za pomocą pił. Wykrawanie, za pomocą różnych rodzajów noży, półtusz wieprzowych, ćwierćtusz wołowych, tusz cielęcych i baranich oraz elementów za...

09.09.202409.09.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Rzeźnik / Rozbieracz - Wykrawacz

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO GROT SP. Z O.O.ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO GROT SP. Z O.O.
Starowa Góra

Rzeźnik / Rozbieracz - Wykrawacz Twój zakres obowiązków rozbiór i klasyfikacja mięsa wieprzowego lub przeprowadzanie rozbioru i klasyfikacji mięsa drobiowego, obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, bieżąca kontrola parametrów rozbioru mięsa oraz parametrów jego przechowywania, współpraca z innymi ...

10.09.202410.09.2024

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ

Ozorków

Zakres obowiązków: przygotowywanie mięsa,wykonywanie czynności rozbioru tusz, półtusz,ćwiartekna częśći za pomocą piły rozporowej oraz manualnie Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność obsługi piły rozporowej,...

04.09.202404.09.2024