Filtruj

Praca Rozbieracz - Dankowice

1-3 z 3 ofert pracy

ROZBIERACZ MIĘSA DROBIOWEGO

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ZBIGNIEW BĄCZKOWSKIPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ZBIGNIEW BĄCZKOWSKI
Dankowice Drugie

Zakres obowiązków: Oddzielanie mięsa z podudzia indyczego od kości. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe FIRMA OFERUJE MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA...

26.08.202426.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ

ANDRZEJ BURAKOWSKIANDRZEJ BURAKOWSKI
Tychy

Zakres obowiązków: Rozbiór półtusz wieprzowych i tuszek drobiowych. * praca w systemie 1-zmianowym: 6:00-14:00 Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wykształcenie bez znaczenia. Wymagana książeczka sa...

06.09.202406.09.2024

ROZBIERACZ - WYKRAWACZ MIĘSA

INSCARTO SP. Z O.O.INSCARTO SP. Z O.O.
Tychy

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac związanych z porcjowaniem mięsa (bez kości) na mięsa drobne oraz elementy handlowe z zachowanie przepisów sanitarno-epidemiologicznych oraz bhp *Umowa zlecenie do 240h/miesięcznie wg indywidualnego grafiku Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe ...

23.08.202423.08.2024