Filtruj

Praca Rozbiorka - Biała

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK FIZYCZNY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Biała Podlaska

Numer oferty: StPr/24/0881Obowiązki:rozbiórka starych nagrobków, kopanie fundamentów pod nowy nagrobek, zalewanie fundamentów, pomoc w układaniu kostki brukowej, pomoc przy obsłudze sprzętu budowlanego, montaż nowych nagrobków.(godziny pracy 8-16)Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawow...

10.05.202410.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

KAMIENIARSTWO AGNIESZKA MIKOŁAJCZUKKAMIENIARSTWO AGNIESZKA MIKOŁAJCZUK

Zakres obowiązków: rozbiórka starych nagrobków, kopanie fundamentów pod nowy nagrobek, zalewanie fundamentów, pomoc w układaniu kostki brukowej, pomoc przy obsłudze sprzętu budowlanego, montaż nowych nagrobków. (godziny pracy 8-16) Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

09.05.202409.05.2024