Filtruj

Praca Rozbiorka - Bielsk Podlaski

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK DEMONTAŻU POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

ŁUKASZ BAZYLUKŁUKASZ BAZYLUK
Bielsk Podlaski

Firma METAL ZŁOM zatrudni osobę na stanowisko: Pracownik demontażu pojazdów samochodowych.Praca będzie polegać na demontażu pojazdów, rozbiórce ich na poszczególne elementy. WiĘcej informacji pod nr tel podanym w ogłoszeniu...

03.04.202403.04.2024

METAL - ZŁOM SKUP ZŁOMU IRENA BAZYLUKMETAL - ZŁOM SKUP ZŁOMU IRENA BAZYLUK

Zakres obowiązków: Demontaż pojazdów samochodowych Wymagania: wykształcenie - podstawowe Znajomość poszczególnych częsci samochodowych oraz umiejętność ich rozbiórki, mile widziane doświadczenie zawodowe, punktualność, chęć do pracy...

02.04.202402.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0139Obowiązki:Demontaż pojazdów samochodowychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Znajomość poszczególnych częsci samochodowych oraz umiejętność ich rozbiórki, mile widziane doświadczenie zawodowe, punktualność, chęć do pracy Miejsce pracy: ...