Filtruj

Praca Rozbiorka - Nowe Grobice

1-3 z 3 ofert pracy

ROBOTNIK MAGAZYNOWY

STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW KAMILEX S. C.STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW KAMILEX S. C.
Nowe Grobice

Zakres obowiązków: Rozbiórka / demontaż samochodów , osługa klienta, rozładowywanie palet Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Robotnik magazynowy umiejętność - obsługa wózka widłowego Mile widziana wiedza o samochodach...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Rozbiórki i wyburzenia Warszawa i okolice

DYLEWSKADOMINIKA5DYLEWSKADOMINIKA5
Otwock

Zatrudnię osoby do pracy przy rozbiórkach i wyburzeniach na terenie Warszawy i okolic. Więcej informacji pod nr telefonu Telefon : 66*****71...

13.04.202413.04.2024
od 5000 zł

pracownik do produkcji kebaba i rozbiórki mięsa

MARLENAMARLENA
Karolina

Firma Kaptan Food Service Sp. z o.o.,jest hurtownią wyrobów z mięsa i produktów niezbędnych przy prowadzeniu restauracji lub lokali typu fast food. W związku z szybkim rozwojem firmy, chcielibyśmy powiększyć nasz zespół. Zatrudnimy do produkcji kebabu i rozbioru mięsa drobiowego. Nie wymagamy doś...

02.04.202402.04.2024
od 4650 zł