Filtruj

Praca Rozbiorka - Tuchola

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Tuchola

Numer oferty: StPr/24/0181Obowiązki:wykonywanie prostych i rutynowych prac na różnych etapach budowy albo rozbiórki. Noszenie cegieł i zaprawy murarskiej, stawianie rusztowań, kopanie i wypełnianie dołów, przewożenie materiałów itdWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawoweMiejsce pracy: ...

13.04.202413.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Pomocniczy robotnik budowlany

POWIATOWY URZĄD PRACY W TUCHOLIPOWIATOWY URZĄD PRACY W TUCHOLI
Tuchola

wykonywanie prostych i rutynowych prac na różnych etapach budowy albo rozbiórki. Noszenie cegieł i zaprawy murarskiej, stawianie rusztowań, kopanie i wypełnianie dołów, przewożenie materiałów itd...

11.04.202411.04.2024

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KRZYSZTOF POCIOTUSŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KRZYSZTOF POCIOT
Tuchola

Zakres obowiązków: wykonywanie prostych i rutynowych prac na różnych etapach budowy albo rozbiórki. Noszenie cegieł i zaprawy murarskiej, stawianie rusztowań, kopanie i wypełnianie dołów, przewożenie materiałów itd Wymagania: wykształcenie - podstawowe...