Filtruj

Praca Rozladowywanie - Świecie

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca kat. CE

RADEKRADEK
Świecie

Poszukujemy pracowników na stanowisko: KIEROWCA KAT. C+E na terenie UE Oczekujemy: Prawo jazdy C+E, Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, Oferujemy: - Stałe trasy, - Wynagrodzenie wyliczane zgodnie z wytycznymi unijnymi na pods...

14.06.202414.06.2024
od 10500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK MASZYNISTY

Górna Grupa

Zakres obowiązków: Przenoszenie i przewozenie surowców, wykonywanie prostych czynnosci, ręczne sortowanie, ładowanie i rozładowywanie pojazdów wózków, pomoc przy maszynach drukujacych. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

ACTION - Pracownik Sklepu - Grudziądz ul. Konarskiego

ACTION POLAND SP. Z O.O.ACTION POLAND SP. Z O.O.
Grudziądz

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą sprzedającą artykuły niespożywcze w Europie, a nasi pracownicy odgrywają kluczową rolę w umożliwianiu nam tego rozwoju. Praca w Action to praca zorientowana na klienta, u stabilnego finansowo i solidnego pracodawcy. Nasze umiejętności działania i bycie pra...

02.06.202402.06.2024