Filtruj

Praca Rozladunek Towaru - Tomaszów Mazowiecki

Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Tomaszów Mazowiecki

nowa oferta
WORK & PROFITWORK & PROFIT
Tomaszów Mazowiecki

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajduj...

15.06.202415.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Doradca klienta - praca wakacyjna (umowa zlecenie)

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Piaseczno, Wołomin, Grójec, Białystok, Biała Podlaska, Skierniewice, Bełchatów, Radom, Puławy, Radomsko, Tomaszów Mazowiecki, Garwolin, Rawa Mazowiecka, Wyszków, Pułtusk, Ostrów Mazowiecka, Siedlce, Opoczno, Otwock, Piotrków Trybunalski, Łuków, Radzyń Pod

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych...

14.06.202414.06.2024

Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Piotrków Trybunalski

nowa oferta
Piotrków Trybunalski