Filtruj

Praca Rozladunek Zaladunek Polski - Mława

1-3 z 3 ofert pracy

Prace magazynowe

nowa oferta
REKRUTANTREKRUTANT
Mława

Max – Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi HR w zakresie rekrutacji, selekcji pracowników oraz leasingu pracowniczego. Na rynku polskim działamy od 2009 r. Agencja zatrudnienia – certyfikat nr rejestru 5944 Obecnie dla naszego klienta z branży elektr...

20.05.202420.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

LG ELECTRONICS MŁAWA SP. Z O.O.LG ELECTRONICS MŁAWA SP. Z O.O.
Mława

Zakres obowiązków: załadunek i rozładunek wózka, obsługa komputera i skanera, obsługa i kierowanie wózka widłowego, kontrola i obsługa stanu magazynowego Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe uprawnienie - Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT. C+E

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW SP. Z O.O.
Rozdroże

Zakres obowiązków: Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu, sprawowanie nadzoru a czasem także wykonywanie czynności związanym z załadunkiem i rozładunkiem towarów, sprzętu, zabezpieczenie przewożonych ładunków przez wszelkiego typu uszkodzeniami oraz zaginięciem, rozliczanie jazdy i paliwa, zgłaszan...

14.05.202414.05.2024