Filtruj

Praca Rozliczanie Funduszy

1-2 z 2 ofert pracy

GŁÓWNA KSIĘGOWA (1/2 ETATU)

nowa oferta
INSTYTUT EKOLOGII TERENÓW UPRZEMYSŁOWIONYCHINSTYTUT EKOLOGII TERENÓW UPRZEMYSŁOWIONYCH
Katowice

Zakres obowiązków: - Zakres obowiązków: 1. nadzorowanie pracy działu księgowości 2. sporządzanie deklaracji podatkowych 3. sporządzanie rocznego i półrocznego sprawozdania finansowego Instytutu 4. analiza i wdrażanie zmian w przepisach rachunkowych i podatkowych 5. współpraca z inspektorami skarbowy...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

zatrudnimy: Asystent/ka ds. funduszy unijnych

AGENCJA INNOWACJIAGENCJA INNOWACJI
Olsztyn

Asystent/ka ds. funduszy unijnychOpis stanowiska- analiza konkursów dotacyjnych dla sektora mikro, małych i średnich firm,- kontrola rozliczeń finansowych. Wymagania- doświadczenie w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie,- umiejętność analitycznego myślenia oraz syntetycznego i sprawnego opracowyw...

09.04.202409.04.2024