Filtruj

Praca Rozliczanie Paliwa - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Instalator / serwisant systemów alarmowych i CCTV - Rzeszów

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Rzeszów

Twój zakres obowiązków: Instalacja i konfiguracja Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemów Kontroli Dostępu i Systemów Telewizji Przemysłowej (SSWiN , SKD i CCTV) Budowanie pozytywnych relacji z klientem Nasze wymagania: Wykształcenie o profilu elektronicznym, elektrycznym lub podobnym ...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca TAXI

LEGALRIDELEGALRIDE
Rzeszów

Jesteśmy rekomendowanym partnerem flotowym TAXI. Współpracujemy z takimi firmami jak Bolt, Freenow, Uber, iTaxi. Działamy na rynku od 2019 r.Dzięki naszemu wyspecjalizowanemu zespołowi, możemy dzielić się wiedzą z zakresu prawa transportowego oraz wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie w zakres...

02.05.202402.05.2024

Rzeszów |Poniatowskiego| Starszy Sprzedawca-Kasjer w Sieci VIVE Profit

VIVE TEXTILE RECYCLING SP. Z O.O.VIVE TEXTILE RECYCLING SP. Z O.O.
Rzeszów

W VIVE Textile Recycling od ponad 30 lat w praktyce zmieniamy postrzeganie recyclingu oraz jego ogromnych możliwości. Blisko 2000 osób codziennie z zaangażowaniem i pasją współpracuje, aby wykorzystać przetwarzane tekstylia w 100% i nadać im drugie życie. Często w bardzo kreatywny iinspirujący spo...

24.08.202324.08.2023