Filtruj

Praca Rozliczanie Produkcji - Sieradz

Księgowy/a ds. rozliczania produkcji @ ENTALPIA EUROPE SP. Z O.O.

nowa oferta
ENTALPIA EUROPE SP. Z O.O.ENTALPIA EUROPE SP. Z O.O.
Sieradz

To oferujemy Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji; Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku; Ubezpieczenie grupowe i pakiet medyczny, z możliwością rozszerzenia na członków rodziny; Bony świąteczne, imprezy integracyjn...

15.05.202415.05.2024

PRACOWNIK BIUROWY

nowa oferta
Sieradz

Zakres obowiązków: Rozliczanie produkcji: dzienne, miesięczne oraz związane z tym operację w programie tj. wprowadzanie dokumentów, generowanie zestawień, rozliczanie materiałów bezpośrednich. Sporządzanie umów na zakup surowca. Odbieranie i sprawdzanie pod kątem merytorycznym faktur z zakupu surowc...

14.05.202414.05.2024

Handlowiec- specjalista ds. zakupów surowca

GRUPA EUROTRADER321GRUPA EUROTRADER321
Błaszki

handlowiec- specjalista ds. zakupów surowcaStawka godzinowa: płaca podstawa brutto: 5 000 zł – 6 500 zł plus premiaTermin zatrudnienia: od zarazDodatkowe informacje: Główne zadania:• Obsługa dostawców ( prowadzenie spotkań handlowych, przygotowywanie ofert, dbanie o utrzymanie dobrych relacji )• Pos...

12.05.202412.05.2024