Filtruj

Praca Rozliczanie Wynagrodzen - Mińsk Mazowiecki

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik zmiany

LEVELLEVEL
Halinów

Zakres obowiązków: Organizacja pracy zespołu (przydzielenie zadań pracownikom adekwatnie do planu produkcyjnego) i kontrola ich pracyUruchamianiem zleceń wg planu produkcyjnego. Przygotowanie lub nadzór nad przygotowaniem surowców do produkcji, w tym obsługa podajników i dozownikówNadzór nad bezpiec...

04.06.202404.06.2024

Specjalista ds. Finansowych

PRACAPRACA
Mińsk Mazowiecki

Firma Ruta Transport z Mińska Mazowieckiego poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. Finansowych. Twój zakres obowiązków: -Prowadzenie rozliczeń zaliczek pracowników. -Księgowanie wyciągów bankowych. -Ewidencja faktur zakupu. -Obsługa systemu bankowego. -Tworzenie okresowych raportó...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kurier!!! Helenów /Zagościniec /Lipinki

KAMILKAMIL
Wołomin

Zatrudnię osobę w charakterze kuriera Praca na terenie powiatu Wołomińskiego Helenów /Zagościniec /Lipinki W doręczeniach same domki, brak bloków, brak późnych odbiorów Magazyn znajduje się w Warszawie (Targówek ) ul. Matuszewska 14. Praca od poniedziałku do piątku Mile widziane doświadczenie z...

30.05.202430.05.2024
od 6150 zł