Filtruj

Praca Rozliczanie Wynagrodzen - Rawicz

1-3 z 3 ofert pracy

Praca Zdalna - 2/3h dziennie - wypłaty TYGODNIOWE

REKRUTACJA 2024REKRUTACJA 2024
Rawicz

Praca zdalna, wykonywanej przez internet, z Twojego prywatnego zakątka. pieniądze zawsze się przydadzą w tym okresie i w każdym innym, wiadomo, że praca w naszej branży była, jest i będzie niezależnie jaka pora roku jest obecnie. Może i już natrafiłeś na inne ogłoszenia, ale zaryzykuj i sprawdź nas...

02.06.202402.06.2024
od 4500 zł

Księgowy/księgowa

NIKODEMNIKODEM
Rawicz

Zakres obowiązków: - dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupów i sprzedaży, - asystowanie przy pracy księgowej, - weryfikacja dokumentów księgowych, - współpraca z innymi specjalistami w zespole, - prowadzenie rozliczeń z pracownikami, - tworzenie dokumentów rozliczeniowych do ZUS. wymagania: - ...

28.05.202428.05.2024
od 5100 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

nowa oferta
TARCZYŃSKI S. A.TARCZYŃSKI S. A.
Ujeździec Mały

Twój zakres obowiązków: Obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy zgodnie z polityką personalną. Rozliczanie i nadzór nad ewidencją czasu pracy. Sporządzanie dokumentacji kadrowej. Prowadzenie i koordynowanie legalności pobytu pracowników cudzoziemców. Sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnyc...

06.06.202406.06.2024