Filtruj

Praca Rozliczen - Sanok

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik Działu Kadr i Płac

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Sanok

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

26.04.202426.04.2024

Kierowca TAXI- Bolt

DM CARSDM CARS
Sanok

BOLT W SANOKU! W związku z ciągłym rozwojem firm Bolt oraz DM CARS oraz wejściem do kolejnych miast poszukujemy kierowców TAXI do pracy na aplikacji Bolt. DM CARS to rekomendowany partner Bolt działający na rynku Rzeszowskim w branży transportowej od 2019 roku. Tworzą ją ludzie z pasją, którzy bar...

19.04.202419.04.2024
od 1000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KSIĘGOWY

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJGMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
Komańcza

Zakres obowiązków: Prowadzenie obsługi finansowo-księgowej, sporządzanie list płac, sporządzanie sprawozdań finansowych, opracowywanie planów finansowych, prowadzenie rozliczeń z US, Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - dobra organizacja pracy umiejętność - biegła obs...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0565 s