Filtruj

Praca Rozwoj Salonow - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Asystent sprzedaży

SALON ESOTIQ PASAŻ GRUNWALDZKISALON ESOTIQ PASAŻ GRUNWALDZKI
Wrocław

Salon Esotiq w Pasażu Grunwaldzkim szuka osoby do zespołu.Jesteśmy wiodącą marką istniejącą na polskim rynku bielizny od 20 lat. Chcemy być wyjątkowi, dlatego pracujemy z naszymi najlepszymi projektantkami, dokładając wszelkich starań, aby kobiety kochały siebie i zawsze czuły się piękne.Bliskie są ...

20.04.202420.04.2024

Praca na stanowisku masażystka

VITAL & RELAXVITAL & RELAX
Wrocław

W związku z rozwojem branży vital & relax poszukujemy osoby na stanowisko : masażystka .Praca dotyczy salonu masażu gdzie głównie wykonujemy zabiegi na całe ciało, wiec niezbędna jest otwarta głowa , miła aparycja , chęć nauki i akceptacja swojego ciała, pewność siebie lub chęć jej zdobycia . Z tech...

14.02.202414.02.2024

Sprzedawca do salonu z modą damską MAKALU - umowa zlecenie

MAKALU FASHION SP. Z O.O. SP. K.MAKALU FASHION SP. Z O.O. SP. K.
Bielany Wrocławskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prace pomocnicze - układanie kolekcji Przyjazna obsługa klientek w oparciu o standardy Makalu Dbałość o wizerunek Salonu Obsługa programu komputerowego WYMAGANIA: Jeśli: lubisz ludzi, z łatwością nawiązujesz kontakty oraz budujesz pozytywne relacje kochasz modę zaangażowanie i odp...

27.04.202427.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0684 s