Filtruj

Praca Rozwozenie Posilkow - Piotrków Trybunalski

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK CATERINGU W TYM ROZWOŻENIE POSIŁKÓW

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE S. C.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE S. C.
Piotrków Trybunalski

Zakres obowiązków: Dowóz cateringu i robienie zaopatrzenia. Warunki zatrudnienia do uzgodnienia. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B książeczka sanitarno-epidemiologiczna, osoba niepaląca...

24.06.202424.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik baru -Pracownik kuchni-kierowca

MARIUSZMARIUSZ

Klub Odlot zatrudni osoby do pracy za barem i na kuchni. Oferta dla osoby pełnoletniej, zaineresowane osoby prosimy o kontakt osobisty. Poszukujemy też kierowcy do rozwożenia posiłków, emeryt rencista mile widziany, praca dodatkowa … Osoby bez doświadczenia przyuczymy. Kontakt telefoniczny w/s umówi...

27.12.202327.12.2023