Filtruj

Praca Rozwozenie Posilkow - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA

CAPITAL UNIVERSE SP. Z O.O.CAPITAL UNIVERSE SP. Z O.O.
Słupsk

Zakres obowiązków: rozwożenie ciepłych posiłków, dbanie o auto firmowe; umowa na miesiąc z możliwością przedłużenia; godziny pracy: 12.00- 21.00, wymiar czasu pracy: 8- 10 h. Wymagania: wykształcenie - podstawowe język obcy - angielski (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) uprawnieni...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dostawca potraw

Słupsk

Zakres obowiązków: -rozwożenie posiłków w obrębie miasta i okolic System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: Nie. I...

08.04.202408.04.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kurier - STAVA Słupsk

SLUPSKSLUPSK
Słupsk

Praca jako kurier gastronomiczny - Słupsk i okolice Praca polegająca na dostawie posiłków z restauracji do klienta. Wymagania: -prawo jazdy kat. B, -doświadczenie jako kurier mile widziane, -punktualność, uczciwość, sumienność, komunikatywność, dbanie o sprzęt służbowy. Oferujemy: -stawka ako...

12.12.202312.12.2023
od 500 zł