Filtruj

Praca Rs - Nawojowa

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik samochodowy

RS AUTO SERVCIERS AUTO SERVCIE
Nawojowa

Zakres obowiązków:- Samodzielna i kompleksowa naprawa pojazdówsamochodowych, w szczególności naprawa i wymianasilników samochodowych- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy (w tym:urządzenia i narzędzia)Wymagania:- Wiedza z zakresu mechaniki- Dobra organizacja pracy- Samodzielność, sumienność, uczc...

09.05.202409.05.2024

Mechanik pojazdów samochodowych

RS AUTO SERVICE JAKUB RUCHAŁARS AUTO SERVICE JAKUB RUCHAŁA
Nawojowa

Naprawy samochodów osobowych, remonty i wymiany silników. Praca w Nawojowej. Kontakt tel. 531-480-920...

18.04.202418.04.2024

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Nawojowa

Zakres obowiązków: Naprawy samochodów osobowych, remonty i wymiany silników. Praca w Nawojowej. Kontakt tel. 531-480-920 Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe zawód - Mechanik pojazdów samochodowych* Może być osoba po szkole do przyuczenia posiadająca chęci do pracy w mechanic...