Filtruj

Praca Rurociagi - Głogów

1-2 z 2 ofert pracy

Monter instalacji sanitarnych , gazowych oraz spawacz rurociągów

nowa oferta
BDS INSTAL SERWISBDS INSTAL SERWIS
Głogów Małopolski

Opis BDS Instal Serwis Sp. z o.o. Sp. K. jest samodzielną firmą usługowo-produkcyjną branży instalacyjnej z Rzeszowa. W związku z rozwojem Firmy poszukujemy pracowników na budowy w kraju na stanowisko: Monter instalacji sanitarnych, grzewczych, gazowych oraz spawacz rurociągów Metoda TiG (141), ga...

08.05.202408.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH I RUROCIĄGÓW

SPS INSCON SP. Z O.O.SPS INSCON SP. Z O.O.
Sobin

Zakres obowiązków: Montaż konstrukcji stalowych i rurociągów przemysłowych, praca z dokumentacją techniczną Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe umiejętność - umiejętność czytania oraz pracy z rysunkiem technicznym staż pracy ogółem - lata: 2 Mile widziane doświadczenie w montażu konstru...

06.05.202406.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0189 s