Filtruj

Praca Rury - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

Poszukujemy ciesli dachowych- BELGIA !!

ACCENT JOBSACCENT JOBS
Mielec

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy ciesli dachowych Zakres wykonywanych prac Wykonywanie wszelkiego rodzaju prac na dachu skośnym i Więźba dachowa Montowanie rynien i rur spustowych - wykonywanie obróbek blacharskich. Montaż okien dachowych. Zdjęcie starej dachówki oraz położenie nowej ...

06.05.202406.05.2024
od 65 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter rurociągów, zbiorników Niemiecy, Francja, Austria

WELDING INSTALLATIONS PROJECTS DOŁĘGA WYRAZ BUNIOWSKIWELDING INSTALLATIONS PROJECTS DOŁĘGA WYRAZ BUNIOWSKI
Dębica

WELDING INSTALLATIONS PROJECTS DOŁĘGA WYRAZ BUNIOWSKI SPÓŁKA JAWNA jest dynamicznie rozwijającą się firmą, w której największym kapitałem są pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wykonywanych gałęzi przemysłu. Specjalizujemy się w montażach, modernizacjach i remontach w branży spożywcze...

17.05.202417.05.2024

PRACOWNIK TECHNICZNY

SERWIS TECHNICZNY MIS POLSKA SP. Z O.O.SERWIS TECHNICZNY MIS POLSKA SP. Z O.O.
Dębica

Zakres obowiązków: -montaż ręczny elementów hydraulicznych, modułowych o wadze do 10 kg, -praca z prasami hydraulicznymi – zagniatanie końcówek przewodów hydraulicznych, - cięcie przewodów i rur na wymiar, - montaż w zespołach min. 2-osobowych elementów o wadze wyższej niż 10 kg, np. silniki elektr...

22.04.202422.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0218 s