Filtruj

Praca Rusztowania - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik budowy

JL SP. Z O.O.JL SP. Z O.O.
Białystok

Kierownik budowy Miejsce pracy: Białystok Twój zakres obowiązków pełnienie funkcji Kierownika Budowy w myśl przepisów Prawa Budowlanego, udział w przygotowaniu inwestycji do realizacji, nadzór aktualnie realizowanych inwestycji na terenach woj. podlaskiego i mazowieckiego nadzór oraz kierowanie prac...

16.05.202416.05.2024
Kontraktkontrakt

PRACOWNIK BUDOWLANY

EXOIL SP. Z O.O.EXOIL SP. Z O.O.
Białystok

Zakres obowiązków: skuwanie posadzki na balkonie, zrywanie starej izolacji, praca na wysokości - na rusztowaniu Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe brak przeciwskazań do pracy na wysokości - rusztowania...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Electrical site engineer

LEASINGTEAM GROUPLEASINGTEAM GROUP
Białystok

LeasingTeam Professional supports Polish and global enterprises in sourcing key talent and in human resources management. The Agency specializes in permanent recruitment for mid- and senior level positions and in white-collar outsourcing. We are part of LeasingTeam Group - Polands largest group of e...

13.05.202413.05.2024