Filtruj

Praca Rusztowania - Brzeg

1-3 z 3 ofert pracy

Poszukujemy pracowników ogólnobudowlanych

PRZEMYSŁAWPRZEMYSŁAW
Brzeg

Poszukuje pracowników ogólnobudowlanych. Praca na terenie Brzegu i okolic. Zakres obowiązków: Przygotowanie i organizacja miejsca budowy, Wykonywanie różnych prac budowlanych, takich jak: prace ziemne, betonowanie fundamentów, układanie cegieł, montaż konstrukcji budowlanych,ocieplenie elewacji. P...

25.01.202425.01.2024
od 28 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER RUSZTOWAŃ

nowa oferta
Grodków

Zakres obowiązków: PRACA PRZY SKŁADANIU I MONTAŻU RUSZTOWAŃ BUDOWLANYCH Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B PRACA PRZY SKŁADANIU I MONTAŻ RUSZTOWAŃ. MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE.OBSŁUGA ELEKTRONARZĘDZI....

23.05.202423.05.2024

Pomocnik montera rusztowań Niemcy

RANDSTADRANDSTAD
Namysłów

Wyjedź za granicę i zarabiaj w euro. Na początek około 1 700 - 2 000 EURO na rękę- z nadgodzinami zarobisz jeszcze więcej!Bez języka obcego. Bez doświadczenia. Wszystko zorganizowaliśmy dla Ciebie: kurs przygotowujący do pracy, transport, zakwaterowanie i opiekę polskojęzycznych koordynatorów.Apliku...

10.05.202410.05.2024