Filtruj

Praca Rysunek - Elbląg

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik Maszyn CNC

nowa oferta
SERWIS PERSONALNY POLANDSERWIS PERSONALNY POLAND
Elbląg

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przeglądy maszyn CNC i ich komponentów, sprawdzanie stanu technicznego Diagnostyka i naprawy maszyn CNC oraz ich części na terenie firmy jak i u klientów Podejmowanie działań korygujących w przypadku awarii maszyn Odczytywanie rysunków technicznych oraz pomiary i regulacja obrabia...

03.05.202403.05.2024

SPAWACZ TIG 141, w stali nierdzewnej ZA GRANICA/ Umowa o prace duńska/DG

ATN SERVICE APSATN SERVICE APS
Elbląg

Jesteś doświadczonym spawaczem TIG stal nierdzewna, chcesz rozwijać swoje umiejętności. Masz doświadczenie w spawaniu rur nierdzewnych cienkościennych.Zależy ci na zatrudnieniu na duńskich warunkach.Zaaplikuj na to stanowisko.Jako duńska agencja pracy zapewnimy ci rozwój, dobre warunki pracy i pomoc...

01.05.202401.05.2024

Tolkmicko