Filtruj

Praca Rysunek - Ostrów Mazowiecka

1-3 z 3 ofert pracy

Projektant dźwigów osobowych

INTERO SERWIS SP. Z O.O.INTERO SERWIS SP. Z O.O.
Ostrów Mazowiecka

Intero Serwis sp. z o.o. zatrudni Projektanta Dźwigów Osobowych . Osoba odpowiedzialna za projektowanie nowoczesnych i bezpiecznych dźwigów osobowych Obowiązki: tworzenie i rozwijanie projektów dźwigów osobowych zgodnie z wymaganiami klientów i normami bezpieczeństwa opracowywanie dokumentacji te...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

zatrudnię w stolarni lub przy montażu drzwi

GRZEGORZGRZEGORZ
Kosów Lacki

Obowiązki: Produkcja elementów meblowych (np. drzwi, schody, meble na wymiar). Praca przy produkcji mebli dla indywidualnych klientów oraz realizacja projektów. Obsługa maszyn stolarskich i elektronarzędzi. Wykonywanie mebli z drewna litego. Montaż u klienta. Praca w zespole. Czytanie rysunku...

04.06.202404.06.2024
od 5000 zł

BRYGADZISTA ROBÓT BUDOWLANYCH

ACA AUTOMATYKAACA AUTOMATYKA
Szulborze Wielkie

Firma z branży technologii uzdatniania wody zatrudni na stanowisko:BRYGADZISTA ROBÓT BUDOWLANYCH Obowiązki:- Organizacja pracy zespołu- Nadzór robót budowlanych i analiza efektywności działań- Praca w zespole z innymi pracownikami- Odpowiedzialność za terminowe wykonywanie zadań - Zapewnienie bezpie...

16.05.202416.05.2024