Filtruj

Praca Ryszard - Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza Nauczyciel/lektor języka angielskiego Helen Doron

RYSZARD LUKOSZRYSZARD LUKOSZ
Dąbrowa Górnicza

Szukasz pracy, gdzie wykorzystasz swoją pasję do języka angielskiego, niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym nauczycielem, studentem poszukującym pierwszej pracy, czy osobą powracającą na rynek pracy? Chcesz być częścią zespołu, w którym dobra atmosfera i zaangażowanie w pracę z dziećmi i mło...

16.05.202416.05.2024
od 85 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK DO PRAC BUDOWLANYCH

nowa oferta
RICARDO RYSZARD KOTRICARDO RYSZARD KOT
Ruda Śląska

Zakres obowiązków: Do prac drogowych tj.: przygotowanie podłoża, wyrównywanie elementów jak kostka brukowa, płytek chodnikowych, koszenie trawy, układanie elementów betonowych np. do klombów, sprzątanie itp. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Robotnik budowlany p, Mile...

20.05.202420.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pomoc kuchenna/ zmywak , sprzątaczka

RYSZARDRYSZARD
Chorzów

Firma Finezja Partners przyjmie panią w wieku 35-45 na stanowisko pomoc kuchenna, sprzątanie , zmywak z możliwością przejścia w późniejszym czasie na wyższe stanowisko tj. Np obsługa klientów , kasa. Wymagane wykształcenie średnie. Więcej informacji na rozmowie kwalifikacyjnej. Cv ze zdjęciem i nr....

11.05.202411.05.2024
od 15 zł