Filtruj

Praca S Max - Gdańsk

Ogniem i Piecem zatrudni ekipę do pracy na Food Truck ul. Elektryków

MONIKAMONIKA
Gdańsk

Czołem! Jako że sezon za pasem, a nasz Food Truck niebawem ponownie stanie przy ulicy Elektryków, czyli w imprezowym sercu Gdańska, to szukamy rąk do pracy na stanowisku: Pizzaiolo oraz Kasjer przyjmowanie/wydawanie zamówień Startujemy już 10 maja! Oferujemy: Umowę zlecenie (po sezonie możli...

09.04.202409.04.2024
od 30 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Lektor języka angielskiego

Gdańsk

Poszukujemy osoby na stanowisko: Lektor języka angielskiego (praca od WRZEŚNIA).Wymagania:-doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych z języka angielskiego (grupy maks. 8 osobowe);-znajomość języka angielskiego na poziomie C1;-Kreatywność i samodzielność w działaniu;-Osoba energiczna;-Miłe usposobi...

29.03.202429.03.2024

Opiekun Dzikich Zwierząt

Gdańsk

Podstawowy zakres obowiązków:• opieka nad dzikimi ptakami i drobnymi ssakami (przygotowywanie i podawanie pokarmu, dbanie o czystość w wolierach, przygotowywanie wolier na nowych rekonwalescentów)• pielęgnowanie rehabilitowanych zwierząt Wymagania:• wykształcenie min. średnie• prawo jazdy kat. BMile...

26.03.202426.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0441 s