Filtruj

Praca Sad - Biłgoraj

1-3 z 3 ofert pracy

POLICJANT

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W LUBLINIEKOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W LUBLINIE
Biłgoraj

Zakres obowiązków: - ochrona życia i zdrowia oraz mienia przez bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra - ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego, w tym zapewnienie spokoju w miejscach publicznych - inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnieniu przestępstw i...

14.06.202414.06.2024

SPRZĄTACZKA

BISTRO NA PIĘTRZE - ANNA KRAWCZYKBISTRO NA PIĘTRZE - ANNA KRAWCZYK
Biłgoraj

Zakres obowiązków: Sprzątanie obiektu - Sąd Rejonowy w Biłgoraju Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromechanik, Automatyk Biłgoraj Black Red White

MEBLE BLACK RED WHITE SP. Z O.O.MEBLE BLACK RED WHITE SP. Z O.O.
Biłgoraj

Dom, to nie tylko budynek i meble, aleprzede wszystkim mieszkający w nim ludzie.W Black Red White dbamy o to, by dostarczać naszym klientom meble najwyższej jakości. Chcemy, by czerpali radość z przebywania we wnętrzach, w których są nasze produkty. Dlatego też zatrudniamy pracowników mających pasję...

04.06.202404.06.2024