Filtruj

Praca Sadownictwo - Katowice

1-2 z 2 ofert pracy

STAŻYSTY (DOCELOWO SEKRETARZA SĄDOWEGO) W SĄDZIE REJONOWYM KATOWICE-ZACHÓD W KATOWICACH (OKDR.110.19.2024)

SĄD REJONOWY KATOWICE-ZACHÓD W KATOWICACHSĄD REJONOWY KATOWICE-ZACHÓD W KATOWICACH
Katowice

Zakres obowiązków: Szczegóły ogłoszenia oraz dodatkowe informacje na stronie: https://katowice-zachod.sr.gov.pl/konkurs-na-stanowisko-stazysty-docelowo-sekretarza-sadowego,new,m1,168.html,1409 Dyrektor Sądu Rejonowego Katowice-Zachód w Katowicach ogłasza konkurs na stanowisko stażysty (docelowo sek...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KSIĘGOWY / SPECJALISTA

SĄD REJONOWY W SOSNOWCUSĄD REJONOWY W SOSNOWCU
Sosnowiec

Zakres obowiązków: Ramowy zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy znajduje się na stronie BIP Sądu Rejonowego w Sosnowcu pod adresem https://sosnowiec.sr.gov.pl/konkurs-na-stanowisko-urzednicze-pracownik-oddzialu-finansowego,new,mg,266.html,965 Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencj...

27.05.202427.05.2024