Filtruj

Praca Salon Fryzjerski - Elbląg

1-3 z 3 ofert pracy

FRYZJER

USŁUGI KSERO-LAMIREL SALON FRYZJERSKI GODBARBER ARKADIUSZ KLUCZYŃSKIUSŁUGI KSERO-LAMIREL SALON FRYZJERSKI GODBARBER ARKADIUSZ KLUCZYŃSKI
Elbląg

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem II zmiany: 7.30-15.30/ 10.00-18.00 pn.-sob. Praca w salonie The God Barber Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Fryzjer* umiejętność - umiejętności fryzjerskie Wykształcenie bez znaczenia mile wdziane kierunkowe, wymagane doświa...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię fryzjera damskiego i męskiego

CHEŁSTOWSKI SEBASTIANCHEŁSTOWSKI SEBASTIAN
Elbląg

Zatrudnię fryzjera na dział męski i damski do salonu fryzjerskiego w Elblągu. Oferuję stabilne zatrudnienie , wysokie wynagrodzenia , umowę o pracę i pracę w zgranym zespole. Salon usytuowany jest w bardzo dobrym punkcie z wypracowaną bazą klientów. Osoby kreatywne , chętne do pracy zapraszam do kon...

05.02.202405.02.2024

Zatrudnię Fryzjerkę

HAIR BY ADRIAN LATEKHAIR BY ADRIAN LATEK
Elbląg

Salon Fryzjerski Hair By Adrian Latek w Elblągu zatrudni do pracy Fryzjerkę również do przyuczenia. Oferujemy przyjemną pracę w miłym towarzystwie gwarantującym rodzinną atmosferę. Zapraszamy do kontaktu....

12.12.202312.12.2023
od 5000 zł