Filtruj

Praca Salon Samochodowy - Ostrołęka

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa

nowa oferta
SZUCHMAN GOLD INTERNATIONAL D. GODZIEBIEWSKI I WSPÓLNICY SP. J.SZUCHMAN GOLD INTERNATIONAL D. GODZIEBIEWSKI I WSPÓLNICY SP. J.
Ostrołęka

Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa Miejsce pracy: Ostrołęka Twój zakres obowiązków Praca na terenie całego kraju, bardzo częste wyjazdy służbowe samochodem osobowym w delegacje, 5 dni w tygodniu, weekendy wolne. Wyjazd w poniedziałek z Warszawy z firmy i w piątek powrót z delegacji ...

05.06.202405.06.2024

Ostrołęka

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownik sprzedaży

UBP CONSULTINGUBP CONSULTING
Ostrołęka

Obowiązki:Zarządzanie zespołem sprzedaży, motywowanie i rozwijanie pracowników.Realizacja i monitorowanie celów sprzedażowych salonu.Budowanie pozytywnych relacji z klientami oraz dbanie o wysoki standard obsługi.Analiza rynku i konkurencji w celu opracowania strategii sprzedażowej.Wymagania:Około 2...

29.04.202429.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0330 s