Filtruj

Praca Salon Stylizacji - Elbląg

1-2 z 2 ofert pracy

Zatrudnię fryzjera

KATARZYNA DOŁĘGOWSKAKATARZYNA DOŁĘGOWSKA
Elbląg

Obowiązki: Wykonywanie usług fryzjerskich zgodnie z aktualnymi trendami. Koloryzowanie i pielęgnowanie włosów. Praca w zespole i dbanie o fantastyczną atmosferę w salonie. Obsługa stałej bazy klientów oraz nawiązywanie kontaktów z nowymi. Utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Rozwój umieję...

10.06.202410.06.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MANIKIURZYSTKA

CENTRUM UPIĘKSZANIA GLAMOUR KAMILA RODZIKCENTRUM UPIĘKSZANIA GLAMOUR KAMILA RODZIK
Elbląg

Zakres obowiązków: Stylizacja paznokci, dbanie o porządek na stanowisku pracy. Jedna zmiana, godziny pracy ustalane w ramach godzin pracy salonu ( salon jest czynny w godzinach 8-18 ) Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Manikiurzystka staż pracy ogółem - lata: 1 Wykształcenie za...

15.05.202415.05.2024