Filtruj

Praca Salon Wnetrz

1-2 z 2 ofert pracy

Aplikator folii PPF

Gdańsk

Jeśli jesteś entuzjastą motoryzacji, posiadasz doświadczenie w detailingu oraz oklejaniu aut folią PPF, masz zapał i motywację do pracy to nasz zespół czeka właśnie na Ciebie.Szukamy kogoś, kto chce poszerzać swoją wiedzę w dziedzinie wrappingu, doszkalać się, a także jest dociekliwym i dokładnym es...

08.05.202408.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

DORADCA KLIENTA W SALONIE MEBLOWYM ELMARK - 1/2 ETATU

PRZEDSIĘBIORSTWO ELMARK MAREK FIŁONOWICZ GRONOWO GÓRNEPRZEDSIĘBIORSTWO ELMARK MAREK FIŁONOWICZ GRONOWO GÓRNE
Susz

Zakres obowiązków: Obsługa Klienta w salonie meblowym, utrzymanie standardów ekspozycji salonów według wytycznych, troska o dobry wizerunek firmy w oczach Klientów, odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych, odpowiedzialność za pracę. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Wymagania:...

02.05.202402.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0250 s