Filtruj

Praca Salonu Fryzjerskiego - Kołobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

SALON FRYZJERSKI DARIUSZ CHMARASALON FRYZJERSKI DARIUSZ CHMARA
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Usługi fryzjerskie. Praca w godz. 8-16, 9-17, również w soboty. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe Wymagane doświadczenie zawodowe. Umiejętność wykonywania usług fryzjerskich męskich lub męsko-damskich....

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Fryzjer / Fryzjerka

MARIUSZMARIUSZ
Kołobrzeg

O nas Nasz salon fryzjerski to miejsce w którym staramy się świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Bardzo ważne dla nas jest, aby każdy klient podczas wizyty czuł się wyjątkowo. Stawiamy również na atmosferę w pracy. Szukamy osoby, która czuje pasję do fryzjerstwa i z chęcią dołączy do naszego...

21.05.202421.05.2024
od 4242 zł

Clean Cut Kids zatrudni fryzjerów!

CLEANCUTKOLOBRZEGCLEANCUTKOLOBRZEG
Kołobrzeg

Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy fryzjera/fryzjerki dla dzieci! Clean Cut Kids - nowy, cudowny salon fryzjerski dla najmłodszych w sercu Kołobrzegu! Szukamy pełnych energii i kreatywności fryzjerów, którzy uwielbiają pracować z dziećmi i sprawiać, że każde strzyżenie to niezapomniana przygod...

08.05.202408.05.2024
od 5000 zł