Filtruj

Praca Salowa - Opole

1-2 z 2 ofert pracy

SALOWA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Opole

Numer oferty: StPr/24/1098Obowiązki:-sprzątanie-pomoc opiekunom przy pielęgnacji podopiecznych-dezynfekcja pomieszczeń-stosowanie się do wymagań i standatrów placówki opiekuńcPraca w godz. 7:00-15:00, 12:00-20:00 w Domu Opieki Córek św. KamilaWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niep...

07.06.202407.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

SALOWA

DOM OPIEKI- ZGROMADZENIE CÓREK ŚW.KAMILADOM OPIEKI- ZGROMADZENIE CÓREK ŚW.KAMILA
Opole

Zakres obowiązków: -sprzątanie -pomoc opiekunom przy pielęgnacji podopiecznych -dezynfekcja pomieszczeń -stosowanie się do wymagań i standatrów placówki opiekuńc Praca w godz. 7:00-15:00, 12:00-20:00 w Domu Opieki Córek św. Kamila Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe dyspozycyjn...