Filtruj

Praca Samochod Firmowy - Biała Podlaska

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca kat B. w przewozie osób na trasach po PL

GTV OFFICE SP. Z O.O.GTV OFFICE SP. Z O.O.
Biała Podlaska

GTV BUS jest liderem w branży transportu. Dążymy do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności. Właśnie dlatego potrzebujemy ambitnych, kreatywnych i zmotywowanych osób. Właśnie takich jak Ty. To oferujemy: Jazdę tylko nowymi samochodami (max 3 lata) marki Mercedes Sprinter, Mercedes Sprin...

28.05.202428.05.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Murarz w Belgii: klinkier

ENGINEER.IMMIENGINEER.IMMI

Opis stanowiska: Wykonanie elewacji z cegły klinkierowej, Wymagania: Własna działalność gospodarcza, Posiadanie zaświadczenia A1, Doświadczenie w realizacji robót klinkierowych, Umiejętność czytania rysunków technicznych, Prawo jazdy kategorii B. Oferujemy: Na start 23€/r.g., Dojazd do mie...

25.04.202425.04.2024
od 20000 zł

Kierowca BOLT! GWARANTOWANE Bonusy !

KM PARTNERSKM PARTNERS

Oferta Pracy dla kierowców kat B. - BOLT! u rekomendowanego Partnera na nowych na bieżąco serwisowanych autach ! Kontakt telefoniczny: +48**********50 od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9-17!! Zapewniamy : NOWE samochody firmowe z instalacją LPG ; Jasne i klarowne zasady współpracy; Wdroż...

02.04.202402.04.2024
od 3000 zł