Filtruj

Praca Samochod Minimum - Olkusz

Kierowca C+E/Stałe Linie/ Stała trasa/2 dni w trasie 2 dni w domu/

nowa oferta
PRZEMEKPRZEMEK
Olkusz

Poszukujemy kierowców kategorii C+E z Krakowa i okolic. Kiedy jeden kierowca jest w trasie drugi ma wolne !! CODZIENNIE W DOMU 15 DNI PRACY W MIESIĄCU - stały miesięczny grafik Wymagania: - aktualne prawo jazdy C + E - karta kierowcy. -doświadczenie minimum 6 miesięcy w prowadzeniu ciągnika s...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik samochodowy/mechatronik (m/k) - Modlnica

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER
Modlnica

Zakres obowiązków: naprawa i serwisowanie pojazdów użytkowych (autobusów i samochodów ciężarowych) zgodnie ze specyfikacjami producenta, diagnozowanie i usuwanie usterek technicznych i źródeł błędów, przeprowadzanie inspekcji i kontroli bezpieczeństwa, montaż i demontaż podzespołów pojazdu, dokument...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Fajna Praca i Prosta Handlowiec do Warsztatu - Pozyskiwanie Klientów

PAWELPAWEL
Zawiercie

Serwis Samochodowy Green Power zatrudni osobę do pozyskiwania nowych klientów oraz ich obsługę Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość branży sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom najwyższej, jakości, wyselekcjonowane części samochodowe oraz w dobrych cenach naprawy aut....

10.05.202410.05.2024
od 4300 zł