Filtruj

Praca Samochodowy Wulkanizator - Dąbie

1-3 z 3 ofert pracy

MECHANIK SAMOCHODOWY/ WULKANIZATOR

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Dąbie

Numer oferty: StPr/24/0558Obowiązki:Pomocnicze prace mechanicze( samochody osobow i ciężarowe), praca w serwicie wulkanizacyjnym.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane mechaniczne), doświadczenie mile widziane, mo...

10.09.202410.09.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

STANISŁAW ŁUKASIK AUTO - REMONTSTANISŁAW ŁUKASIK AUTO - REMONT
Dąbie

Zakres obowiązków: Pomocnicze prace mechanicze( samochody osobow i ciężarowe), praca w serwicie wulkanizacyjnym. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane mechaniczne), doświadczenie mile widziane, możliwość przyuczenia....

Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Niemcy Elektryk Lakiernik Mechanik Stolarz Monter Hydraulik inne

nowa oferta
ROBERTROBERT
Stalowa Wola

Poszukujemy osób z doświadczeniem do pracy w Niemczech, praca jest od zaraz. Język niemiecki minimum podstawowy lub chęci do nauki Lub Angielski komunikatywny Rekrutujemy cały czas Oferujemy darmowy pokój jednoosobowy dla każdego pracownika Zarobki za przepracowanie 151 godzin między 2 200 a 2...

16.09.202416.09.2024
od 80 zł