Filtruj

Praca Samochodowy Wulkanizator - Legnica

1-2 z 2 ofert pracy

MECHANIK SAMOCHODOWY WULKANIZATOR

MIECZYSŁAW KOZA DECART - FIRMOWY SERWIS OGUMIENIAMIECZYSŁAW KOZA DECART - FIRMOWY SERWIS OGUMIENIA
Legnica

Zakres obowiązków: - naprawa samochodów osobowych i dostawczych - naprawa kół - przemontowanie opon z wyważeniem kół Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe - mile widziane doświadczenie zawodowe - umiejętność naprawy samochodów, wulkanizacja...

03.07.202403.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik samochodowy - wulkanizator Prochowice

ANDRZEJANDRZEJ
Prochowice

Firma Opony Express Prochowice specjalizująca się w usługach wulkanizacyjnych oraz naprawie i obsłudze samochodów poszukuje chętnych na stanowisko: mechanika samochodowego - wulkanizatora. Wymagania: doświadczenie samodzielność zaangażowanie punktualność Oferujemy: umowę o pracę możliwość ro...

26.02.202426.02.2024
od 5000 zł