Filtruj

Praca Samochody Dostawcze - Kielce

Zatrudnię uprawnionego Diagnostę na Stację Kontroli Pojazdów

WŁAŚCICIELWŁAŚCICIEL
Kielce

G-TECH P.U.H. prowadzi Stacje Kontroli Pojazdów od 2000 r obecnie postawiło na wysoką specjalizację oferowanych usług, skupiając się wyłącznie na diagnostyce pojazdów. Dodatkowo, poza wykonywaniem przeglądów, oferujemy w pełni profesjonalną opartą na aktualizowanej i najpełniejszej na rynku polskim ...

27.05.202427.05.2024
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MECHANIK

TERGON SP. Z O.O.TERGON SP. Z O.O.
Kajetanów

Zakres obowiązków: diagnostyka i konserwacja maszyn budowlanych i pojazdów dokonywanie bieżących napraw Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe umiejętność - Doświadczenie w naprawach samochodów osobowych i dostawczych( naprawy silników, wymiany sprzęgła, rozrządu i innych podzespołów zawi...

MECHANIK

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kajetanów

Numer oferty: StPr/24/1358Obowiązki:diagnostyka i konserwacja maszyn budowlanych i pojazdówdokonywanie bieżących naprawWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Doświadczenie w naprawach samochodów osobowych i dostawczych( naprawy silników, wymiany sprzęgła, rozrządu i innych podzesp...