Filtruj

Praca Samochody Dostawcze - Żagań

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (ŻAGAŃ)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Żagań

Numer oferty: StPr/24/0375Obowiązki:Transport i sprzedaż butli do klientów.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWykształcenie:brak lub niepełne podstawoweWymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:ADR – przewóz towarów niebezpiecznychWykształcenie: gimnazjaln...

04.06.202404.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

OKTAGAS SP. Z O.O.OKTAGAS SP. Z O.O.
Żagań

Zakres obowiązków: Transport i sprzedaż butli do klientów. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wykształcenie - gimnazjalne wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - podstawowe uprawnienie - ADR – przewóz towarów niebezpiecznych ...

03.06.202403.06.2024