Filtruj

Praca Samochody Elektryczne - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Field Service Engineer

nowa oferta
SMART-HRSMART-HR
Rzeszów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Instalację i kompleksową obsługę serwisową maszyn i urządzeń testujących wytrzymałość materiałów, Naprawę i inżynierską analizę urządzeń u Klientów, Wykonywanie działań prewencyjnych wszystkich urządzeń testujących, Utrzymywanie stałych, ...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Instalator / serwisant systemów alarmowych i CCTV - Rzeszów

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Rzeszów

Twój zakres obowiązków: Instalacja i konfiguracja Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemów Kontroli Dostępu i Systemów Telewizji Przemysłowej (SSWiN , SKD i CCTV) Budowanie pozytywnych relacji z klientem Nasze wymagania: Wykształcenie o profilu elektronicznym, elektrycznym lub podobnym ...

16.05.202416.05.2024

Operator wózka widłowego/ paletowego. Оператор навантажувача (карщик)

HUMAN CRAFT SP Z.O.OHUMAN CRAFT SP Z.O.O
Rzeszów

Zatrudnimy pracowników na stanowisko operatora wózka widłowego (czołowy) oraz paletowego elektrycznego. (UKR нижче) Lokalizacja miejsca pracy: m. Jasionka (10 km od m. Rzeszów). Asortyment w magazynie, hurtowe towary: części samochodowe, materiały budowlane, okućia meblowe, tekstylia, produkty sp...

od 4700 zł