Filtruj

Praca Samochody - Międzyrzecz

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA KONDUKTOR

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W GORZOWIE WLKP. SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W GORZOWIE WLKP. SP. Z O.O.
Międzyrzecz

Zakres obowiązków: Prowadzenie pojazdu Przewóz osób Obsługa terminala Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D uprawnienie - Prawo jazdy kat. D umiejętność - Obsługa kasy fiskalnej Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Istnieje ...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Listonosz samochodowy - Poczta Polska S.A.

nowa oferta
POCZTA POLSKA S. A.POCZTA POLSKA S. A.
Świebodzin

Miejsce pracy: Świebodzin, ul. Wolności 5​. Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, 1 etat, praca od poniedziałku do piątku.​ Twoje zadania: przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych, bezpośrednia obsługa klientów, w tym sprzedaż produktów i usług...

Kierowca Międzynarodowy kat. C E Wysokie Wynagrodzenie !!!

MAKSYMILIANMAKSYMILIAN
Świebodzin

Firma Transportowa z Gniezna szuka pracowników w wyniku powiększającej się floty nowych aut - stanowisko kierowcy w ruchu międzynarodowym. Posiadamy 120 zestawów typu Standard Firanka Auta jakie posiadamy to MAN, DAF, SCANIA, VOLVO Oferujemy: - atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie ( DNIÓWKA 460...

25.05.202425.05.2024