Filtruj

Praca Samochody - Sierpc

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

nowa oferta
USŁUGI TRANSPORTOWE KAMIL ŁYCZKOWSKIUSŁUGI TRANSPORTOWE KAMIL ŁYCZKOWSKI
Sierpc

Zakres obowiązków: załadunek, rozładunek towaru oraz dbanie o powierzone mienie, miejsce wykonywania pracy teren całego kraju Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E wymagana karta kierowcy...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na fermie trzody chlewnej

nowa oferta
MACIEJMACIEJ
Drobin

Zatrudnię pracownika na fermę trzody chlewnej. Prace wykonywane na gospodarstwie to głównie prace przy opiece nad zwierzętami oraz prace porządkowe. Łącznie kilka godzin dziennie poza wyjątkami. W razie potrzeby prace oferuję wraz z domem znajdującym się przy jednej z ferm. Zapewniam samochód służ...

od 4000 zł

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH DO 3,5 T

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Rypin

Numer oferty: StPr/24/0437Obowiązki:Przeprowadzanie diagnoz w obszarze specjalizacji .Wykonywanie napraw i kontrola jakości wykonywanych prac.Firma poszukuje osoby,które potrafi pracować z samochodami wszystkich marek i moze wykonywać wszelkiego rodzaju usługi ,im badziej wszechstronnie tym lepiej ....

02.06.202402.06.2024