Filtruj

Praca Samodzielny Handlowiec - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Handlowiec Branża Medyczna

PIOTRPIOTR
Łódź

Placówka medyczna zlokalizowana w centrum Łodzi poszukuje do pracy handlowca z doświadczeniem. Mile widziane osoby z doświadczeniem lub wykształceniem w branży medycznej. Poszukujemy osób samodzielnych, ambitnych, nastawionych na jak najlepszy wynik w pracy. Praca stacjonarna w siedzibie Placówki. ...

05.05.202405.05.2024
od 4242 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Handlowiec- sprzedaż oprogramowania medycznego

LEASINGTEAMLEASINGTEAM
Łódź

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie nowych klientów na podległym rynku oraz rozwijanie aktualnych klientów, Prezentacja oferty oprogramowania medycznego, przygotowywanie wycen, negocjacje handlowe, Doradztwo w zakresie dostosowania produktu do potrzeb klienta, Obsługa klienta posprzedażnego, Raportowani...

22.04.202422.04.2024

Przedstawiciela - handlowca

RADEKRADEK
Łódź

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w szerokim zakresie. Naszym podstawowym profilem są działania na ryku pracy. Zatrudnimy handlowca - rekrutera. Osobę samodzielną w działaniu i mająca własne sposoby na pozyskiwanie, zarówno klientów jak i pracowników. Udostępniamy podstawowe narzędzia pracy jak lapto...

15.04.202415.04.2024
od 4500 zł