Filtruj

Praca Samodzielny Ksiegowy - Lębork

1-3 z 3 ofert pracy

GŁÓWNA KSIĘGOWA

PRZEDSZKOLE NR 5PRZEDSZKOLE NR 5
Lębork

Zakres obowiązków: praca umysłowa, stanowisko samodzielne Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Główny księgowy dla wyksztalcenie wyższego doświadczenie zawodowe 3-letnie...

20.06.202420.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Główna Księgowa/Księgowy

ANGELIKAANGELIKA
Lębork

Rodzinna firma Deweloperska , Obsługa NieruchomosciGraf-Dom sp z o.o., istniejąca na rynku od ponad 15 zatrudni Główną księgową Miejsce pracy: 84-300 Lębork, Wojska Polskiego 2 Do obowiązków głównego księgowego należeć będzie: 1. Prowadzenie rachunkowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisam...

10.06.202410.06.2024
od 5500 zł

OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI GRAF - DOM SP. Z O.O.OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI GRAF - DOM SP. Z O.O.
Lębork

Zakres obowiązków: samodzielna księgowa Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - obsługa programów finansowo-księgowych umiejętność - Kadry i płace umiejętność - znajomość zasad prowadzenia pełnej księgowości...

05.06.202405.06.2024