Filtruj

Praca Samodzielny Referent - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Referent / Specjalista

Gdańsk

Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe, biegła znajomość pakietu MS Office oraz obsługa urządzeń biurowych, znajomość j. angielskiego, znajomość systemu komputerowego do obsługi studentów. Wymagania dodatkowe: zaangażowanie i umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu, wysoka kultura osobist...

04.05.202404.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

referent

BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Gdańsk

Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku Dyrektor Izby Administracji Skarbowej poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: referent do spraw obsługi przedsiębiorców w zakresie cła, pozwoleń i czynności audytowych w Dziale Obsługi Przedsiębiorców w Zakresie Cła, Pozwoleń i Czynności Audytowych w Izb...

30.04.202430.04.2024

Samodzielny referent/specjalista

Gdańsk

GŁÓWNE ZADANIA: prowadzenie, w ścisłej współpracy z Inspektorami nadzoru analiza dokumentów sporządzanych w trakcie realizacji robót budowlanych w zakresie niezbędnym dla prawidłowej realizacji umowy nadzór oraz realizacja procesu inwestycyjnego począwszy od fazy przygotowawczej poprzez fazę projekt...

24.01.202424.01.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0518 s