Filtruj

Praca Sanepidowska - Nowy Tomyśl

1-3 z 3 ofert pracy

Praca Kelner/Barman

nowa oferta
ANDRZEJ KARDACHANDRZEJ KARDACH
Nowy Tomyśl

Restauracja Gala w Nowym Tomyślu przyjmie do pracy na stanowisko kelner/barman Wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Dyspozycyjność Umiejętność pracy w zespole Obsługa systemu Gastro POS Chęć do pracy Aktualna książeczka sanepidowska Oferujemy: Umowę zlecenie Elasty...

14.05.202414.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik utrzymania czystości

nowa oferta
ANIAANIA
Grodzisk Wielkopolski

Obowiązki: Utrzymanie czystości na terenie obiektu/obiektów (biurowych, mieszkalnych, użyteczności publicznej, itp.). Sprzątanie pomieszczeń (biurowych, socjalnych, hotelowych, łazienek, korytarzy, itp.). Obsługa urządzeń do sprzątania (np. maszyny sprzątającej). Mycie okien i inne prace porządk...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystentka stomatologiczna- pełen etat

nowa oferta
KOORDYNATORKOORDYNATOR
Wolsztyn

Gabinet stomatologiczny w Wolsztynie zatrudni do pracy asystentkę stomatologiczną z możliwością przyuczenia do zawodu. Zakres obowiązków: -przygotowywanie gabinetu na przyjęcie pacjentów -asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (stomatologia zachowawcza, endodoncja, chirurgia, pedodoncja) -...