Filtruj

Praca Sap

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy/a Księgowy/a

Warszawa

Dla naszego Klienta, firmy z branży kosmetycznej, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Młodszy/a Księgowy/a. Lokalizacja: Warszawa Śródmieście Stawka: 7500-8000 zł brutto w zależności od doświadczenia, umowa o pracę Zadania: Księgowanie na zamknięcie miesiąca Przygotowywanie raportów kontrolnych, ...

16.05.202416.05.2024

Recepcjonista/ka

Warszawa

Dla naszego Klienta, firmy z branży rolniczej, poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonisty/ki. Lokalizacja: Warszawa Mokotów Stawka: 5500-6500 zł brutto w zależności od doświadczenia Czym będziesz się zajmował/a: Obsługą centralki telefonicznej (odbieraniem i przełączaniem telefonów) Przyjmowaniem...

Inventory Accountant

Wrocław

Obowiązki: Opracowywanie raportów z analizy zapasów, analizowanie odchyleń i diagnozowanie przyczyn źródłowych wszelkich rozbieżności Monitorowanie transakcji magazynowych i uzgadnianie kont magazynowych Przygotowywanie miesięcznych wpisów do dziennika w razie potrzeby Pomoc w usprawnianiu kontroli ...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0313 s