Filtruj

Praca Sekretarz Szkoly - Katowice

Sekretarka Medyczna/Sekretarz Medyczny - Katowice ul. Roździeńskiego

GRUPA LUX MEDGRUPA LUX MED
Katowice

Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy ul. Roździeńskiego 1a w Katowicach Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie. Praca w wymiarze około 140 godzin miesięcznie. Twojąrolą będzie​: bezpośrednia obsługa Pacjentów w gabinecie zabiegowym, wsparcie Pacjenta w realizacji badań laboratoryjnych poprz...

25.03.202425.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

SPECJALISTA DO SPRAW KADROWYCH

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 21SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 21
Gliwice

Zakres obowiązków: Wykształcenie: co najmniej średnie, mile widziane wyższe; mile widziane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku; biegłość w obsłudze komputera - przede wszystkim w zakresie MS Office; łatwość w redagowaniu pism urzędowych; umiejętność interpretowania przepisów; umiejętność sporzą...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sekretarz szkoły - praca w sekretariacie

COSINUSCOSINUS
Chorzów

Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół iplacówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania. W związku z dynamicznym rozwojem sieci naszych placó...

19.04.202419.04.2024